Wiadomości: Poznaliśmy tie-iny Infinity Countdown

Poznaliśmy tie-iny Infinity Countdown

2018-02-08 18:07:51 - Rodzyn - źródło: Infinity Countdown: Adam Warlock

Choć oficjalne zapowiedzi Marvela kończą się na kwietniu, dzięki zawartości Infinity Countdown: Adam Warlock poznaliśmy tytuły miniserii i one-shotów, które towarzyszyć będą dalszemu ciągowi eventu. Oczywistym wydaje się tytuł związany z Captain Marvel, która ma wejść w posiadanie jednego z Kamieni Nieskończoności, ale obecność Daredevila, Black Widow czy nawet Champions nasuwa wiele pytań. Fanów postaci Darhawka ucieszy pewnie miniseria z jego udziałem. Szczegóły w rozwinięciu.

Do tej pory wiedzieliśmy o premierze one-shotów Infinity Countdown: Adam Warlock i Infinity Countdown Prime a także głównej miniserii Infinity Countdown, która od marca będzie wychodziła co miesiąc. 

Teraz wiemy też, że już w maju doczekamy się także one-shotów Infinity Countdown: Captain Marvel oraz Infinity Countdown: Daredevil. W tym samym miesiącu rozpocznie się także miniseria  Infinity Countdown: Darkhawk, prawdopodobnie czteroczęściowa (2. i 3. numer w czerwcu, 4. w lipcu). 

W czerwcu ukaże się także one-shot  Infinity Countdown: Black Widow, która zginęła w trakcie Secret Empire, jednak fakt ten podważany jest obecnie na łamach Tales of Suspense. Czerwiec to także premiera  Infinity Countdown: Champions, które miesiąc później otrzyma kolejny numer. Czy to dwuczęściowa historia, czy może pojawią się kolejne, będziemy musieli zaczekać na premierę kolejnych części eventu. Na pewno potrwa on co najmniej do sierpnia. Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.