Avalon » Archiwum » Kwiecień 2016

Archiwum wiadomości: Kwiecień 2016

Marvel Variant Covers #29

2016-04-24 20:55:27 - Utek - źródło: Comicvine

Jakie alternatywne okładki przygotował dla swoich czytelników Dom Pomysłów dla serii komiksowych wydanych w lipcu, tego dowiecie się z kolejnej odsłony rubryki Marvel Variant Covers, która powraca po krótkiej przerwie.

Komentarze:

czytaj dalej...

First Looks 27.04.2016

2016-04-23 11:44:54 - Utek

Co się stanie, gdy magia zniknie? Co wtedy zrobisz, gdy jesteś jednym z najpotężniejszych magów na Ziemi? Spróbujesz ją przywrócić? Czy ci się uda? Pewnie! Bo nazywasz się Stephen Strange!


Avalon Pulse #450

2016-04-19 00:32:53 - Rodzyn

Nie był to najlepszy tydzień w komiksach Marvela, o czym świadczy wiele opinii zamieszczonych w tym wydaniu Pulse'a. Jednak nie bez wyjątku i jeżeli chcecie wiedzieć, na co najlepiej zwrócić uwagę, zajrzyjcie najpierw do opinii o pierwszym numerze nowej serii Moon Knighta.


Living Tribunal #264

2016-04-17 21:35:29 - Rodzyn

Living Tribunal - wszechpotężny i wszechwiedzący kosmiczny byt, stworzony, aby sprawować pieczę nad całym uniwersum Marvela, zanim wyda swój osąd na temat jakiegoś wydania zbiorczego, zawsze na konsultację wzywa redaktorów Avalonu. 


First Looks 20.04.2016

2016-04-17 13:22:15 - Avalon

Ten tydzień stoi pod znakiem crossoverów - dwie części "Standoff", po jednej "Spider-Women" i "Apocalypse Wars", a do tego wielki finał równie wielkiego "Animal House". A Mighty Thor pojawia się w Spider-Man/Deadpool.


Avalon Pulse #449

2016-04-11 22:05:15 - Rodzyn

Ubiegła środa to debiut takich serii, jak Black Panther, Star Wars: Poe Dameron i Empress. Opinie o nich (i nie tylko) znajdziecie w nowym wydaniu Pulse'a.


Living Tribunal #263

2016-04-10 22:48:55 - Rodzyn

Living Tribunal - wszechpotężny i wszechwiedzący kosmiczny byt, stworzony, aby sprawować pieczę nad całym uniwersum Marvela, zanim wyda swój osąd na temat jakiegoś wydania zbiorczego, zawsze na konsultację wzywa redaktorów Avalonu. 


First Looks 13.04.2016

2016-04-09 07:34:38 - Utek

Interesują was nowe przygody byłego herolda Galactusa, jesteście ciekawi, co też porabiają Rocket Raccon oraz Groot, a może jednak wolicie przygody Mścicieli? To już Wy musicie zdecydować, a jest w czym wybierać wśród tytułów, jakie wyda w najbliższą środę wydawnictwo Marvel. 

Avalon Pulse #447-448

2016-04-06 00:03:12 - Rodzyn

Podwójne wydanie Pulse'a i podwójna dawka opinii o komiksach. Co w ubiegłych tygodniach zainteresowało naszych forumowiczów? 


Marvel Variant Covers #28

2016-04-03 18:12:15 - Utek - źródło: Comic Vine

Warianty okładkowe dla tytułów, które zostaną wydane przez Marvela w czerwcu, stanowią zawartość obecnej odsłony rubryki Marvel Variant Covers. Wiele z nich to alternatywne covery związane z eventem Civil War II 

Komentarze:

czytaj dalej...

First Looks 06.04.2016

2016-04-02 14:36:28 - Utek

Czy gdy jesteś władcą pewnego małego afrykańskiego państwa, to znajdziesz czas, by walczyć w obronie Ziemi jako jeden z Mścicieli? Czy twoją wielką miłością może być mutantka kontrolująca pogodę? Czy jesteś gotów na walkę o swoje królestwo, gdy zagraża mu kolejne niebezpieczeństwo? Jeśli na te wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, to jesteś T'Challą, Czarną Panterą i to właśnie twoim zadaniem jest zadbać o swój lud!

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.