Avalon » Serie komiksowe » Fantastic Four vol. 5 » Fantastic Four vol. 5 #11

Fantastic Four vol. 5 #11

Fantastic Four vol. 5 #11

"East of Eden" - part 3

Postacie
Zapowiedź

• Walcząc z przestępcami w więzieniu Ben Grimm spotyka niespodziewanego sojusznika.
• Wyatt Wingfoot jest w śmietelnym niebezpieczeństwie, ścigany przez wielce znanego łucznika.
• Kto mu pomoże? Może Spider-Man?

Streszczenie

W Chicago Reed dziękuje przybyłej Scarlet Witch za pomoc w walce z nową Frightful Four, tym razem wypełnioną członkami Salem Seven. Stwierdza, że nigdy nie był zbyt dobry w walce z magią, która opiera się na łamaniu praw fizyki, po chwili jednak przyznaje, że popełnił w ostatnim czasie tyle błędów i boi się, że nie potrafi niczego dokonać bez popełniania kolejnych. Wanda zapewnia jednak, że wie, co Richards czuje i że sytuacja się polepszy.

W Nowym Jorku Wyatt Wingfoot spotyka się z Jen Walters, nie jest to jednak randka – mężczyzna zauważył, że w niedługim czasie życie wszystkich członków Fantastycznej Czwórki się rozpadło i zastanawia się, czy to na pewno przypadek. Shulkie przyznaje, że proces drużyny został rozpoczęty zbyt szybko, a oskarżyciel był zbyt dobrze przygotowany. Stwierdzają, że muszą dojść do sedna tej sprawy, muszą jednak uważać, by nie zwrócić niczyjej uwagi.

Na Wyspie Rykera Thing zostaje wysłany pod prysznic, gdzie staje się celem grupki więźniów. Szybko radzi sobie z Man-Mountainem Marko, Verminem i Mandrillem, a szarżujący na niego Man-Bull nagle upada. Widząc Sandmana, Ben dziękuje mu za pomoc, Flint jednak stwierdza, że nic nie zrobił i jedynie pilnuje własnego nosa.

New Eden. Sfrustrowany przez swoją bezużyteczność, Reed wyładowuje swą złość w laboratorium. Cully zapewnia jednak, że wierzy w naukowca i prezentuje mu nowy pomysł Johna Edena na wykorzystywanie energii wydzielanej przez ludzkie ciało do zasilania urządzeń. Nagle Reed zostaje wezwany na lądowisko, gdzie właśnie zjawiła się Sue. Przyznaje ona, że poleciała do Latverii po córkę i wdała się w walkę z Doomem. Przerażona stwierdza, że Malice nadal żyje gdzieś w głębi jej umysłu i chce się wydostać na zewnątrz.

W nowojorskiej taksówce Wyatt próbuje się dodzwonić do Johnny'ego, gdy nagle kierowca zostaje trafiony strzałą. Wingfoot wydostaje się z wraku, kolejna strzała jednak trafia go w ramię. Mężczyzna chowa się w alejce, postanawia jednak stawić czoła przeciwnikowi. Ten jednak zostaje opleciony pajęczyną Spider-Mana, którego She-Hulk poprosiła o pomoc. Teraz Spidey zastanawia się, czemu Wyatt został zaatakowany przez kogoś wyglądającego jak Hawkeye z Counter-Earth.

Autor: S_O

Galeria numeru

Fantastic Four vol. 5 #11 Fantastic Four vol. 5 #11 Fantastic Four vol. 5 #11 Fantastic Four vol. 5 #11 Fantastic Four vol. 5 #11 Fantastic Four vol. 5 #11 Fantastic Four vol. 5 #11

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.