Avalon » Serie komiksowe » Ultimate Comics Ultimates » Ultimate Comics Ultimates #8

Ultimate Comics Ultimates #8

Ultimate Comics Ultimates #8

"Two cities. Two worlds." Part 2

Postacie
Zapowiedź

• Hulk powraca.
• Ultimates kontra ludzie.
• Zapada decyzja, która na zawsze zmieni uniwersum Ultimate.

Streszczenie

The City. Hulk przedziera się przez kolejne oddziały Children of Tomorrow, by po jakimś czasie natrafić na Makera, który postanowił samemu zażegnać problem.

Tian. Xorn opłakuje śmierć Oracle. Nick po raz kolejny przypomina, że S.H.I.E.L.D. jest w stanie zapewnić Tian ochronę. Jego słowa zostają jednak zignorowane, gdyż Zorn wraz ze swoimi Celestials leci już na spotkanie z wrogimi oddziałami Makera.

Triskelion. Spider-Woman i Captain Britain rozmawiają. W pewnym momencie wyczuwają dziwny zapach w powietrzu. Po chwili oboje padają nieprzytomni na ziemię, a do pomieszczenia wkraczają agenci S.H.I.E.L.D. - swoje zadanie uznają za wykonane.

Stark Tower. Tony i Thor zostają otoczeni przez grupę agentów S.H.I.E.L.D.. Oboje nie kryją zaskoczenia. Jeden z agentów informuje ich, że nie powinni stawiać oporu, gdy będą transportowani do Triskelionu. Stark wyśmiewa go.

Waszyngton. Prezydent USA wygłasza przed Kongresem przemówienie odnośnie niedawnych wydarzeń i środków, jakie podjął w ostatnich dniach. Informuje też, że wobec kopuły Stany Zjednoczone wykorzystają pełną siłę uderzeniową.

The City. Maker uspokaja Hulka i chce mu wytłumaczyć, że po raz kolejny został wykorzystany, a obietnice złożone przez S.H.I.E.L.D. są bez pokrycia. Olbrzym chce poznać szczegóły.

Waszyngton. Jeden z kongresmenów wspomina o tym, że już raz użyto wobec The City mocy bomby nuklearnej i nie dało to żadnego skutku. Jego pytanie brzmi więc: co może w takim razie dać radę zwalczyć wroga? Prezydent odpowiada: jeżeli nie jedna bomba, to wszystkie dostępne.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Ultimate Comics Ultimates #8 Ultimate Comics Ultimates #8 Ultimate Comics Ultimates #8 Ultimate Comics Ultimates #8 Ultimate Comics Ultimates #8 Ultimate Comics Ultimates #8 Ultimate Comics Ultimates #8

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.