Avalon » Serie komiksowe » Agents of Atlas vol. 2 » Agents of Atlas vol. 2 #11

Agents of Atlas vol. 2 #11

Agents of Atlas vol. 2 #11

"Terror of the Jade Claw" - part 3

Postacie
Zapowiedź

Potwierdza się stwierdzenie, że najgroźniejszym wrogiem jest dawna wielka miłość. Jade Claw i jej siły atakują Atlas na każdym froncie. Agenci nie radzą sobie w starciu z Great Wall, ale Gorilla-Man ma pewien plan.

Streszczenie

Woo znajduje się na plaży z Suwan. Oglądają razem zachód słońca. Kobieta mówi Jamesowi, że tak naprawdę nadal są w Afryce. To, co widzą, to iluzja wywołana mocą śpiewu Venus. Chciała ona powstrzymać rozlew krwi, jednak tylko ludzie ulegli wpływowi jej czaru. M-21 zabija teraz zupełnie bezbronnych żołnierzy. Woo krzyczy, aby Venus przestała śpiewać. Iluzja znika. Jimmy postanawia dać czas swoim ludziom, aby uciekli i wbiega do portalu. Suwan i M-21 ruszają za nim. Hale zakazuje komukolwiek zbliżać się do wejścia, jednak Temugin wchodzi do Dragon's Corridor.

We wnętrzu Suwan próbuje zabić Woo, jednak jej robot nie jest w stanie zlokalizować mężczyzny. Jimmy próbuje odnaleźć przejście do kwatery Great Wall, gdy znajduje go Temugin. Jimmy jest zaskoczony jego obecnością, jednak nie mają czasu na dyskusje, gdyż Suwan ich atakuje. Jimmy wyjaśnia, że chce dostać się do siedziby Jade Claw, bo zostawił tam coś, co może im pomóc. Temugin ściąga na siebie uwagę kobiety, a Woo przechodzi przez portal. Nagle mężczyzna zostaje postrzelony przez Suwan. Kobieta zamierza dobić mężczyznę, gdy jej robot zostaje staranowany przez latający samochód kierowany przez Jamesa. Zabiera on rannego towarzysza i ucieka.

Hidden City. Woo ogląda raporty. Great Wall w ciągu jednego dnia zniszczyło większość operacji Atlas Foundation. W tym momencie Bob informuje zebranych, że znalazł słaby punkt M-21. Analizując materiał zauważył, że robot jest zasilany z zewnątrz, przez energię z satelitów krążących wokół Ziemi. Hale sprawdza, jak postępują naprawy M-11. Oglądając podzespoły postanawia dodać do jego wyposażenia dodatkowy element. W sali odpraw Woo oświadcza, że jutro rozstrzygną się losy Atlas Foundation i Great Wall.

Siedziba Great Wall. Suwan przygotowuje się do zniszczenia sił Woo, gdy dostaje informację o ataku na ich siedzibę.

Na zewnątrz. Siły Atlas Foundation nacierają na kwaterę Suwan. Pierwsza linia obrony zostaje spopielona przez Lao. Widząc to kobieta rozkazuje Yao zabić drugiego smoka. Lao i jego przeciwnik dochodzą do wniosku, że nie mogą ryzykować swego życia w tej walce. Postanawiają poczekać na wynik starcia pomiędzy ludźmi. Nagle na polu walki pojawiają się Atlantydzi pod przywództwem Namory. Z orbity Marvel Boy melduje, że zniszczył wszystkie satelity. Na Ziemi M-11, wyrzucając z siebie dziesiątki przekleństw, niszczy M-21. Woo nie podoba się ulepszenie wprowadzone przez Hale'a. Suwan poddaje się. Ku jej zaskoczeniu Jimmy nie odbiera jej przywództwa nad Great Wall. Prosi Temugina, aby pomógł przekształcić organizację kobiety na wzór reszty Atlas Foundation.

Wieczorem Yao i Lao dyskutują na temat dzisiejszych wydarzeń. Dochodzą do wniosku, że obaj odnieśli zwycięstwo, ale gra o najwyższą stawkę jeszcze się nie skończyła…

Autor: Selwa

Galeria numeru

Agents of Atlas vol. 2 #11 Agents of Atlas vol. 2 #11 Agents of Atlas vol. 2 #11 Agents of Atlas vol. 2 #11 Agents of Atlas vol. 2 #11 Agents of Atlas vol. 2 #11 Agents of Atlas vol. 2 #11

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.